This web page is using cookies.

For more information see our Privacy Policy

Your location is Global.
    • EN

Sapa Employee

Take a closer look to our Sapa BS Marmara Area Sales Manager

Image Bilal.jpg

What do you consider special about your culture, your plant, your office?

Ofisim benim ikinci yuvam. Gerçektende evimden daha uzun vakit geçirdiğim bu alanda, benim için en önemli konu huzurlu bir çalışma ortamına sahip olmak. Bu noktada, aynı ofisi paylaştığım, Sapa kültür ve etik değerlerine sahip çalışma arkadaşlarım devreye giriyor, ve Sapa'da çalışmayı benim için bir keyif haline dönüştürüyorlar.

What do you consider special about your job?

İş hayatında başarının sırrı öncelikle işini, mesleğini sevmek; sonrasında ise sevdiğiniz işi yaparken, ortak amaçlar doğrultusunda çalışanının fikir ve görüşlerine önem veren, insiyatif alarak bireysel gelişimini sağlamasına olanak sağlayan, vizyon sahibi bir firmada çalışabilmektir. Ben Sapa'da bunu fazlasıyla buldum, çalışana verilen değer, başarının takdir görmesi ve karar süreçlerinde aktif rol alıyor olmak, işimi daha da sevmemi sağlamıştır.

When you were a child, what did you want to be as a grown up?

Hayat tesadüflerle dolu. Babam çok uzun süreler bir inşaat firmasında satın alma müdürü görevi yürüttü. Çocukluğumda babamın yanında şantiye şantiye gezerdim. Büyüdüğümde lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi inşaat ile alakasız bölümlerde tamamlamama rağmen tesadüfler sonucu inşaat sektörüne girdim. Geçirdiğim 8 sene sonunda çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Belki çocukluktan kalma alışkanlık, kendimi şantiyelerde çok rahat ve mutlu hissediyorum:)

What motivates you in your work?

Çalışanı motive etme noktasında para, sosyal haklar, prim, bonus, şirket aracı gibi birçok maddi unsur mevcut. Fakat ben kendi açımdan baktığım zaman, bir satışçı olarak beni motive eden öncelikli unsurları; Başarı, aidiyet duygusu, takdir edilme, ödüllendirme ve kariyer fırsatı sağlanması olarak görüyorum.