Šī tīmekļa lapa izmanto sīkdatnes.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Jūsu atrašanās vieta ir Global.

Inovatīvi alumīnija risinājumi

No kruīza kuģiem līdz gaismas diožu ķermeņiem, logiem un gaisa kondicionēšanas sistēmām, iekļaujot simtiem dažādu izstrādājumu. Hydro speciālisti palīdz projektēt, apstrādāt ar spiedveidnēm un ražot konstrukcijas, kas veido jūsu pasauli.

Mēs esam pasaules lielākais alumīnija risinājumu partneris, kurš ir vistuvāk jums.

Image NIC_0991b.jpg
Atrodiet savu nozari

Būvniecība

Image 042-Adobuku-TR-040714.jpg

Būvniecības procesā ir ļoti daudz iesaistīto. Arhitekti, inženieri, metāla ražotāji, projektētāji, investori, māju īpašnieki. Mēs varam atbalstīt jūsu projektu no pašiem pirmsākumiem līdz pat ievākšanās brīdim un vēl ilgāk.

Transportēšana

Image Rail - Sapa.jpg

No kruīza kuģiem līdz kravas automobiļiem — efektīvi izmantojot alumīniju, var iegūt drošāku un vieglāku transportlīdzekļa konstrukciju, kas ļauj palielināt kravas apjomus, samazināt apkopes nepieciešamību un pazemināt degvielas patēriņu.

Infrastruktūra

Image Bridge Luca Onniboni-@Unsplash.jpg

Alumīnija īpašību dēļ materiāls ir izcili piemērots izmantošanai ārpus telpām. Mēs parādīsim, kā ekstrudēti alumīnija risinājumi var palīdzēt jums ietaupīt līdzekļus.

Automobiļu rūpniecība

Image Ford F-150.JPG

Automobiļu ražotāji lieto dažādus materiālus — sākot ar tēraudu un beidzot ar alumīniju, stiklu, plastmasu un īpašām šķiedrām. Ja darbojaties transportlīdzekļu ražošanas jomā, jūs atklāsiet, ka alumīnija ekstrūzija sniedz nebeidzamas iespējas.

Rūpnieciskais dizains

Image bicyle-3.jpg

Materiāls ir sākuma punkts, kas veido jūsu produkta formu un funkciju. Mēs sadarbojamies ar visu nozaru rūpniecības dizaineriem un inženieriem un varam palīdzēt izveidot jūsu produktu ar mūsu ekstrūzijas tehnoloģiju un zināšanu palīdzību.

Enerģētika

Image Energy4.jpg

Alumīnijs ir enerģētikas nozares materiāls ar plašu pielietojumu — no lādētājiem-akumulatoriem līdz gāzes iekārtām un rūpnieciskajām vēja turbīnām.

HVAC&R

Image 11ACHouse-WHITE.jpg

Pasaulē kļūst siltāk, un iedzīvotāji visā pasaulē sasniedz aizvien augstākus dzīves standartus. Alumīnijs ir piemērots materiāls, ražojot videi saudzīgākas telpu klimata kontroles ierīces.

Image jaguar2.jpg
Skatīt šo projektu

Vara aizstāšana automobiļu akumulatoru kabeļos

LEONI Kabel automobiļu akumulatoru kabeļos varu aizstāj ar alumīniju, lai ietaupītu līdzekļus un samazinātu svaru. Veiktspēja paliek nemainīga.

Lasīt vairāk